Mutasyon Kariyer sayfamız, Mutasyon Ltd. Şti. ilanlarının yayınlandığı ve adayların başvurularda bulanabileceği bir kariyer sitesidir. Başvurularınız sadece şirketimiz için değerlendirilir.

1. Kullanıcılar, bazı kişisel bilgilerini kariyer.mutasyon.com.tr internet sitesi ile paylaşmaktadırlar. Bu sözleşme kapsamında, internet sitemizi ziyaret eden, bilgi veren, kullanan, giriş yapanlar “kullanıcı” olarak adlandırılacaktır.

2. Siteye giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı, “Gizlilik Sözleşmesi” ve “Kullanım Şartları” nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

3. kariyer.mutasyon.com.tr sitesine üyelik aşamasında ve sonraki süreçte bir takım kişisel bilgilerinizin paylaşılması gerekecektir. Kişisel bilgi paylaşımında, bilgi gizliliğin sağlanması ve devamlılığı asli prensibimizdir. Bu kapsamda, bilgilerinizin belirtilen kurallar ve amaçlar dışında başka bir amaçla kullanılmayacağını ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

4. Sistemle ilgili sorunlar olması halinde ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, kariyer.mutasyon.com.tr, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit edebilir ve kullanabilir.

5. Sistem, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

6. Mutasyon Kariyer, kullanıcı kişisel bilgilerini ;

  • Kullanıcıya ait bilgiler kullanıcıları tanımlama ve kapsamlı demografik bilgi toplamak, analiz yapmak
  • Kişisel bilgileriniz, firmamızca sunulan hizmetleri raporlamak, bilgilerinizi güncellemek, ürünler ve hizmetler hakkında sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek,
  • Kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi
  • Kullanıcının, kariyer.mutasyon.com.tr internet sitesinden talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla ve
  • Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
  • Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanabilir.

7. Şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

8. İnternet sitemizde kişisel bilgilerin paylaşılması halinde, bu bilgiler, ileride araştırma ve kullanıcıya ulaşılması amacıyla saklanacaktır. Kişisel bilgilerin paylaşılması, bu bilgilerin sitede belirlenen şekilde kullanılmasına onay verilmesi anlamını taşımaktadır. Kullanıcı bilgileri, hiçbir şekilde satılamaz, kiralanamaz, başka bir kuruluş ile paylaşılamaz. Ancak yasal mercilerden kişisel bilgiler ile ilgili bilgi talebi geldiğinde söz konusu bilgiler, işbu kullanım şartlarında kabul edilen kurallar ve şartlar çerçevesinde paylaşacaktır.

9. Internet sitesine üye olduğunuz andan itibaren, aksi kullanıcı tarafından talep edilmediği sürece, günlük, haftalık ve/veya aylık e-postalar ile bilgilendirme yapabilir. Kullanıcı dilediği zaman bu hizmetten vazgeçme ve sonrasında yeniden başlatma hakkına sahiptir. Gerektiği zaman, bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma talebinde bulunabilir.

10. Internet sitesinde paylaşılan bilgiler, görsel unsurların ve yazılımların telif hakkı tarafımıza ve/veya iş ortaklarımıza ait olup, sunulan her türlü materyal kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez ve /veya ticari bir amaçla kullanılamaz.